Conso jest konsolidatorem usług hotelowych, oferującym dostęp do ponad 350 000 hoteli na całym świecie w jednym systemie rezerwacyjnym, który jest efektem wielu lat doświadczenia w branży turystycznej Nasza platforma B2B przeznaczona jest wyłącznie dla firm branżowych, czyli Tour Operatorów, Biur Podróży, Agencji obsługujących podróże służbowe, czy sprzedawców on-line. Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy wyłącznie z zaufanymi Partnerami dostarczamy niezwykle wydajne narzędzie do wyszukiwania i rezerwacji noclegów na całym świecie w konkurencyjnych cenach.

Obecnie ponad 1200 agencji z całego świata współpracuje z Conso zamawiając każdego dnia noclegi, transfery oraz usługi dodatkowe takie jak parkingi, podniesienie standardu zamówienia, czy doradztwo w organizacji podróży. Nasz wyjątkowo przyjazny system rezerwacyjny umożliwia natychmiastowy dostęp do obszernej bazy danych hoteli pochodzących z wielu źródeł, prezentując wyniki w łatwy i przejrzysty sposób. Od czasu założenia nasza firma zdobyła zaufanie między innymi takich liderów branży jak HRG Bulgaria (Hogg Robinson Group), Opodo Corporate, AERTiCKET, Weco Travel czy FCM, a także wielu innych…

Naszym Partnerom umożliwiamy kilka możliwości dostępu do systemu rezerwacyjnego oraz dwa podstawowe modele finansowej współpracy, aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

Nasi klienci